Vedoucí výroby/koordinátor (50 podřízených) v PL

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, aktuálně hledáme vhodného kandidáta se znalostí PL/ČJ a komunikativní AJ. Jedná se o výrobní firmu, která má závod v ČR a druhý v PL kousek od Českého Těšína. Ve výrobě je tým od 30-50 lidí a hledáme člověka, který ji bude řídit
Hledáme zaměstnance, který bude praktik, bude mít na starosti koordinaci a strategie v oblasti rozvoje výroby, vedení výroby a technologiemi. Firma není nějak velká o to větší možnost realizovat změny zde je. Jedná se o technologie materiálových úprav v oblasti kovů. V tuto chvíli přichází k zvýšení objednávek a startování nových projektů. Budeme rádi, pokud nový zaměstnanec posílí naše řady specialistů a bude dále vést pobočku v PL k lepším výsledkům.
Na pozici nastoupíte jako koordinátor a postupně během půl roku se seznámíte se všemi výrobními procesy, takže nepojte, pokud Vám nějaká znalosti schází, určitě doplníte. Poté již budete samostatně za pobočku zodpovědný.

Požadavky:
- Zkušenosti z výrobního prostředí podmínkou
- PL/ČJ/ AJ – komunikativně
- Znalost procesů ve výrobě
- Ochota se rozvíjet

Nabízíme:
- Možnost karierního růstu
- Zodpovědnost za celý výrobní závod
- Motivující platové ohodnocení
- Využití PL i AJ

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na email. Těšíme se na spolupráci s Vámi.
V případě, že se neozveme do 14 dní, rádi se s Vámi spojíme u nového náboru.
Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Výrobní společnost zabývající se povrchovými úpravami materiálů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Polský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2599583  Datum zveřejnění: 8.6.2016