BOZP Specialista/Manažer

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Zajišťování bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti práce ve fázích výzkumu, konstrukce, technologické přípravy výroby, výroby nebo provozu, údržby, oprav apod.
* Zpracovávání vnitropodnikových předpisů o bezpečnosti práce a kontrola jejich dodržování
* Navrhování technologických změn v technologických postupech z hlediska ochrany pracovního a životního prostředí a posuzování procesů z hlediska ohrožení zdraví toxickými, karcinogenními, mutagenními a teratogenními látkami
* Vyšetřování pracovních úrazů včetně sepisování a projednávání protokolů
* Spolupráce se správními orgány pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci a pro hygienu
* Provádění rozborů úrazovosti včetně vypracovávání návrhů nápravných opatření
* Vedení příslušných evidencí, přehledů a statistik

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zajímavé mzdové ohodnocení
* zaměstnanecké benefity - příspěvek na dopravu a stravování, 13. a 14. plat, docházkové bonusy, příspěvek na penzijní pojištění, jazykové kurzy aj.
* práce ve stabilní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Náš klient Vám nabízí odbornou, různorodou a inspirativní práci ve stabilní mezinárodní společnosti, která má silné postavení na trhu. Odměnou za odvedenou práci Vám bude příjemné pracovní prostředí a zajímavé platové ohodnocení spolu se širokou škálou firemních benefitů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* orientace v právních předpisech a technických normách v oblasti BOZP
* vedení dokumentace o preventivních prohlídkách na pracovišti
* provádění zápisů do knihy úrazů a vyplňování záznamů o pracovních úrazech
* zařazování prací do kategorií pro konkrétní pracoviště zaměstnavatele ve spolupráci s orgánem ochrany veřejného zdraví
* školení zaměstnanců v oblasti BOZP
* vyhledávání a hodnocení rizik v oblasti BOZP a navrhování opatření k jejich minimalizaci
* vedení dokumentace k BOZP

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2617208  Datum zveřejnění: 21.6.2016