Supervisor kvality

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Ústecký kraj, Okres Chomutov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- sledování kvality ve výrobě, provádění aktivit vedoucích k jejímu zlepšování, optimalizaci procesů
- zajištění, aby procesy výroby, oprav a jejich dokumentace byly v souladu s implementovaným systémem jakosti
- podpora při zavádění a schvalování nových výrobků a výrobních procesů, aplikace nových SW nástrojů v oblasti kvality, sledování a analýza kvalitativních ukazatelů
- zajišťování proškolení zaměstnanců v oblasti kvality
- identifikace a korekce procesních vad v průběhu výroby a oprav
- řešení problémů a manipulace s neshodným materiálem
- sběr dat, analýzy nákladovosti v oblasti kvality výrobků, aktivity vedoucí k jejich snižování
- podpora oddělení vývoje a designu, průmyslových inženýrů, nákupu a logistiky při zavádění nových produktů s ohledem na kvalitativní požadavky a postupy
- vedení podřízených zaměstnanců

Zaměstnanecké výhody, benefity

- motivující platové ohodnocení
- stabilní zaměstnání
- zaměstnanecké benefity (stravenky, bonusy, 5. týdnů dovolené, jazykové kurzy)

Informace o náboru

- VŠ / Středoškolské, technického směru
- Min. 3 roky praxe na pozici Inženýra kvality či Procesního inženýra
- Komunikativní znalost německého či anglického jazyka
- Znalost statistických metod (SPC, Pareto analýza, MSA), nástrojů kvality (např. FMEA, 8D report, Ishikawa diagram), PPAP, PC dovednosti
- Znalost systému kvality, ISO 9001
- Znalost práce s technickou dokumentací
- Analytické, komunikační a organizační dovednosti
- Proaktivní přístup, schopnost řešit problémy
- Práce v týmu
- Samostatnost, zodpovědný přístup
- Vedení lidí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2617406  Datum zveřejnění: 21.6.2016