Pracovník reklamačního centra Amazon - nábory v Ústeckém kraji!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Ústecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
24.07.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte zajímavou a dobře placenou práci? Do reklamačního centra nebo skladu společnosti AMAZON v Dobrovízi nyní přijímáme nové kolegy! Šance pro všechny bez rozdílu věku a vzdělání!
ZAVOLEJTE ZDARMA 800 100 500 (Po-Ne, 8:00 – 20.00 hod) už teď a domluvte si svůj termín.
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!!!!

Co Vás čeká?
• Práce s vráceným zbožím – příjem reklamací, jejich posuzování a zpracování
• Práce se čtečkou čárových kódů a PC
• Další administrativní práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co za to dostanete?
• 110 Kč/hod. + bonus do výše 10%
• Další příplatky dle ZP (noční, svátek, přesčas)
• Svozové autobusy do práce zcela ZDARMA z mnoha různých lokalit
• 4 dny práce, 3 dny volna
• Směny: Pondělí – čtvrtek; úterý – pátek; střídají se denní a noční
(denní 7:10 – 17:20; noční 18:00 – 04:10)
• Týden dovolené navíc
• Dotované obědy ve firemní kantýně za 25 Kč
• Nápoje po celý den ZDARMA (voda, káva, kakao, čaj)
• Velmi příjemné a klidné pracovní prostředí
• Možnost mít vlastní pohodlné oblečení (tepláky, džíny, tenisky)

Informace o náboru

Reagujte ZDE prostřednictvím odpovědního formuláře, nebo se přihlaste telefonicky na naší infolince ZDARMA – 800 100 500 (Po-Ne, 8:00 – 20:00)!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

distribuční a reklamační centrum

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

A co potřebujeme my od vás?
Vaše vzdělání nehraje roli. Rozhodující je pro nás následující:

• Chuť pracovat a vydělat si zajímavé peníze
• Ochota pracovat ve dvousměnném provozu
• Dochvilnost a spolehlivost
• Dobrý logický úsudek a schopnost se rychle rozhodovat
• Trestní bezúhonnost, věk min 18 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2617562  Datum zveřejnění: 28.7.2016