Skladník s VZV, HPP až 20 000 Kč, Rudná u Prahy

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Rudná, Praha, Praha - západ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 20000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta hledáme skladníka se zkušenostmi s VZV s nabídkou adekvátního finančního ohodnocení a dalšími výhodami!!

- obsluha VZV
- pomocné práce na výrobní lince

Zaměstnanecké výhody, benefity

- HPP - smlouva na 1 rok
- po 1 roku prodloužení na dobu neurčitou
- nástup IHNED!!!
- nástupní plat: 17 000 až 20 000 Kč + příplatky
- bonusový systém: příplatek za hluk
příplatek na praní oděvů
příplatek na kartu
stravenky 80 Kč/den - plně hrazeno zaměstnavatelem
příplatky přesčas, o víkendu
- 12 hodinové směny
- místo výkonu práce: Rudná

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Popřední mezinárodní firma, vyrábí plastové obaly pro velké množství světově známých značek.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technické

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- praxe v oboru výhodou
- platný ŘP, oprávnění na VZV
- dokončené střední vzdělání
- uživatelská znalost PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2620991  Datum zveřejnění: 24.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17000 - 20000