Obchodní manažer pro síťové a bezpečnostní aplikace - Brno

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

budování a rozvíjení kontaktů jak s novými, tak i se stávajícími zákazníky
•vyhledávání nových projektů s možností uplatnění technologií dodávaných naší firmou
•zpracovávání nabídek a řešení projektů v oblasti aplikací pro podnikové a metropolitní sítě, v oblastech kamerového dohledu a analýzy pro dopravní i bezpečnostních aplikací. Při této činnosti bude využívat podporu produkt manažerů, technického a marketingového oddělení.
•orientace v problematice kamer a kamerových systémů, základních komunikačních jednotek v podnikových, metropolitních i bezpečnostních sítích
•spolupráce při prezentacích, školeních a dalších marketingových akcích

Zaměstnanecké výhody, benefity

•zajímavý plat s víceúrovňovým prémiovým ohodnocením a podíly na zisku
•široké zaměstnanecké výhody a benefity (služební vůz i pro soukromé využití, stravenky, 5 dní zdravotní dovolené navíc, náhradní volno, mobil i pro soukromé využití, pružná pracovní doba, 13. plat…)
•nekuřácké firemní prostředí, moderní kanceláře v nové vlastní budově s testovacími, jednacími a školícími prostory
•práce se špičkovými světovými firmami a technologiemi
•nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•VŠ nebo úplné SŠ vzdělání elektrotechnického (technického) směru
•obchodní a prezentační schopnosti, kreativita a samostatnost
•znalost problematiky kamerových a bezpečnostních systémů - výhodou
•znalost problematiky počítačových sítí apod. - výhodou
• praxe (např. v oblasti prodeje IT nebo bezpečnostních systémů,..) výhodou
• aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
•řidičský průkaz sk.B,

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2627438  Datum zveřejnění: 30.6.2016