Procesní technik pro oblast montáže a výroby BRNO

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Spoluvytváření montážních a výrobních procesů (Kaizen, 5S)
• Optimalizace stávajících procesů a pracovních postupů
• Analýza procesů v montáži a výrobě za účelem permanentního zlepšování
• Dokumentace nově vytvořených a optimalizovaných procesů
• Školení a vedení spolupracovníků k integraci procesů
• Spolupráce s kolegy z výroby a montáže v oblasti zlepšovacích návrhů
• Přímá, aktivní spolupráce s oddělením přípravy výroby, kalkulací a oddělením managementu kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavou pozici ve společnosti orientované na budoucnost
• Dobré platové ohodnocení odpovídající výkonu
• Možnost dalšího interního i externího vzdělávání
• Jistou a perspektivní pracovní pozici
• Mnohostranné možnosti rozvoje

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Ukončené VŠ vzdělání v oblasti strojírenství
• Zkušenosti s optimalizací procesů ve výrobě
• Analytické myšlení a orientace na výsledek
• Dobrá znalost anglického a /nebo německého jazyka slovem i písmem
• Znalost práce na PC, znalost běžně používaných programů
• Ochota se dále vzdělávat v oblasti procesní techniky a výrobních postupů
• Schopnost prosadit se, ctižádostivost a dobré organizační schopnosti
• Vysoké pracovní nasazení a radost z řešení konstruktivních úloh
• Schopnost týmové spolupráce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2628779  Datum zveřejnění: 1.7.2016