Pracovník skladu Amazon

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
24.07.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
• Jednoduchá práce ve skladu - příjem, evidence, balení NEBO expedice zásilek
• Práce se čtečkou čárových kódů
• Jiné pomocné skladové práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• 110 Kč/hod. + 10% bonus
• Další příplatky dle ZP (noční, víkend, svátek, přesčas)
• Speciální nástupní bonus ve výši 1000Kč do první výplaty (při všech odpracovaných směnách!)
• Svozové autobusy do práce zcela ZDARMA z mnoha různých lokalit
• 4 dny práce, 3 dny volna
• Dotované obědy ve firemní kantýně, nápoje po celý den ZDARMA (voda, káva, čaj)
• Velmi příjemné pracovní prostředí moderní klimatizované haly
• Možnost mít vlastní pohodlné oblečení (tepláky, džíny, tenisky)

Informace o náboru

Volejte ZDARMA 800 100 500 (Po-Ne, 8:00 – 20.00 hod) a informujte se o průběhu náboru!!

Dobrovíz - svozy z Prahy i celého Středočeského a Ústeckého kraje ZDARMA!!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

distribuční a reklamační centrum

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
Vaše vzdělání nehraje roli. Rozhodující je pro nás následující:

• Chuť pracovat a vydělat si zajímavé peníze
• Ochota docházet na směny – 1 měsíc denní a 1 měsíc noční vč. víkendu
• Dochvilnost a spolehlivost
• Dobrá fyzická kondice
• Trestní bezúhonnost, věk min 18 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2667452  Datum zveřejnění: 28.7.2016