Nová práce od září v RWE, až 21 000 Kč

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Okres Zlín
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
21 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Komunikace se stávajícími klienty společnosti RWE
• Zjišťování potřeb zákazníků a následný prodej produktů RWE
• Zajišťování potřebné administrativy spojené s chodem call centra
• Zajištění potřebné péče v hovoru s klientem

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nadstandardní nástupní fixní měsíční mzda + motivující variabilní složka až 6000 Kč i více
• 7,5 hod prac. doba, směny plánované v v rozmezí PO – PÁ (8:00 – 20:00)
• Stravenky ve výši 80 Kč
• 5 týdnů dovolené + 3 dny osobního volna na sick days→tzn. víc jak měsíc placeného volna!
• Zázemí nadnárodní společnosti
• Zaměstnání na HPP
• Propracovaný tréninkový program se špičkami v oboru
• Možnost kariérního růstu v rámci společnosti
• Příjemné a dynamické pracovní prostředí

Informace o náboru

Více se o nás dozvíte na http://rwe.jobs.cz/ (možnost prohlédnout si pracoviště call centra v Ostravě) nebo facebooku Kariéra v RWE.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na email. Těšíme se na spolupráci s Vámi. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14ti dní, zřejmě jsme dali přednost jinému kandidátovi.
Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Budete součástí skvělého týmu. Poznáte nové kolegy a vytvoříte si z nich přátele. Budete pracovat v neformálním prostředí, kde se budete moci denně rozvíjet. Pošlete nám svůj životopis a dozvíte se více.

Podívejte se! https://youtu.be/HC8r6Th1H6I
Uvidíte pozitivní atmosféru v call centru RWE.. V krátkém videu vám zaměstnanci call centra představí své pracoviště, benefity i možnosti profesního rozvoje.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání s maturitou
• Uživatelská znalost Microsoft Office
• Dobré komunikační schopnosti a proklientský přístup
• Prodejní předpoklady
• Chuť být úspěšný

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2691199  Datum zveřejnění: 15.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21 000