Absolvent bez praxe? Žádný problém! RWE ti tu šanci dá! Telefonní operátor

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Ostrava, Opava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2016
Mzdové podmínky (brutto)
17250

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staňte se součástí našeho týmu operátorů na příchozí zákaznické lince. Pokud chcete patřit k jednomu z největších hráčů na trhu v oblasti energií, rádi byste kreativní, různorodou práci, ve které se nebudete nudit a zároveň hledáte ve svém zaměstnání stabilitu a jistotu, máme pro Vás řešení! Hledáme nováčky i kandidáty se zkušenostmi!

Stresující a šedivou? Takovou atmosféru byste očekávali v call centru? Call centrum RWE v Ostravě takové rozhodně není. A jaké tedy je? Podívejte se sami. V krátkém videu vám zaměstnanci call centra představí své pracoviště, benefity i možnosti profesního rozvoje.
Podívejte se! https://youtu.be/HC8r6Th1H6I

Pracovní náplň:

- odbavování příchozích hovorů zákazníků a řešení jejich požadavků
- zjišťování potřeb zákazníků a následný prodej produktů RWE (vždy v rámci příchozího hovoru)
- zajišťování potřebné administrativy spojené s chodem call centra
- retence, akvizice a reakvizice zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme:

- práci na HPP pro nadnárodní společnost s dlouholetou tradicí a jistou budoucností
- nejvyšší nástupní mzdu v regionu na této pozici – 17 250,- Kč
- provize z prodejů a navyšování nástupní mzdy po zapracování
- zajímavé možnosti pro kandidáty s delší praxí na CC
- 5 týdnů dovolené + 3 dny osobního volna sick days!
- stravenky ve výši 80 Kč
- strukturovaný a jasný systém kariérního růstu
- možnost využití AJ
- přechod do kmenového stavu RWE po 6-ti měsících  benefity ve výši 27.000 Kč za kalendářní rok (sportovní aktivity, jazykové kurzy, pojištění a mnoho dalšího)
- již proplacené školení od špiček v oboru (6 týdnů)

Informace o náboru

Více se o nás dozvíte na http://rwe.jobs.cz/ (možnost prohlédnout si pracoviště call centra v Ostravě) nebo facebooku Kariéra v RWE.
KONZULTANT: Šárka Foretníková, Tel.: 725 739 006
Odpovídáte požadavkům na ideálního kandidáta a nabídka práce Vás zaujala? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!
ADECCO spol. s r.o., Poděbradova 7, 702 00 Ostrava
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

RWE

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI OČEKÁVÁME:

- SŠ vzdělání s maturitou (výuční list v případě delší praxe s call centrem či prodejem)
- výborné komunikační dovednosti
- proklientský přístup, obchodního ducha a tah na bránu
- schopnost učit se, přijímat nové informace a ochotu dále se vzdělávat (bude Vás čekat náročné a intenzivní školení)
- uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
- ochotu pracovat na směny s pozvolným nástupem (po – ne, od 6:00 do 22:00), práce 8 hodin denně, 5 dnů v týdnu

Místo výkonu práce: Ostrava, Opava RWE

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2692804  Datum zveřejnění: 16.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17250