Mistr výroby

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Dohled na kvalitu a produktivitu výroby
- Koordinace týmu pracovníků
- Spolupráce s technickým oddělením při optimalizaci pracovišť, řešení technických problémů, optimalizaci procesů
- Práce s principy štíhlé výroby
- Spolupráce s vedoucím výroby a ostatními mistry
- Práce s výrobním plánem, reporting výroby
- Dohled nad hospodárným využíváním hmotných zdrojů (nářadí, strojů, technologických náplní), zajištění základní údržby
- Dohled nad minimalizací odpadů a zmetkovitosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práce ve stabilní mezinárodní společnosti
- Práce na ranní směnu
- Dobré platové ohodnocení
- Měsíční bonusy
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na dopravu
- Zdarma stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Nadnárodní výrobní společnost se sídlem na Plzeňsku hledá vhodného kandidáta/ku na pozici Mistr výroby. V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 721 260 396.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenské výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání (strojírenství výhodou)
- Min. 3 roky zkušeností ve výrobní společnosti na řídící pozici
- Znalost AJ – alespoň základní
- Čtení technické dokumentace, znalost principů štíhlé výroby
- Znalost nástrojů 5S, LEAN, Kanban atd.
- Uživatelská znalost MS Office
- Organizační a komunikační dovednosti
- Odolnost vůči stresu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2700941  Datum zveřejnění: 20.9.2016