Směnový seřižovač extrudéru, až 130 Kč/hod, Horní Počernice

ADECCO spol.s r.o.

Praha - Horní Počernice, Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
100 - 130 Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do výroby plastového potrubí v Horních Počernicích hledáme směnového seřizovače extrudéru. Vaší hlavní náplní práce bude seřizování a údržba strojů, provádění najetí a ukončení výroby a kontrola kvality. Nabízíme ihned smlouvu do kmenového stavu na dobu neurčitou, závodní jídelnu, pracovní oděvy s prádelnou a další benefity.

NÁPLŇ PRÁCE:

* Seřizování a údržba strojů spojená s výrobním procesem
* Provádění najetí a ukončení výroby
* Kontrola kvality hotových výrobků
* Vedení odpovídající evidence na PC

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 100 Kč/hod + bonusy až 30 Kč/hod
* Pracovní poměr na dobu neurčitou (HPP)
* Dotované závodní stravování a občerstvení na pracovišti
* Práce na 12 hodinové denní a noční směny – nepřetržitý provoz
* Svozová doprava z Neratovic a Kostelce
* 25 dnů dovolené ročně
* Vánoční prémie až 70% běžné mzdy
* Pracovní oblečení se svozem do prádelny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Zaměstnavatel je evropskou jedničkou mezi výrobci plastových potrubních systémů pro rozvody vody a kanalizace.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Ukončené min. SOU
* Znalost práce na PC
* Oprávnění VZV výhodou
* Ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2704594  Datum zveřejnění: 25.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 100 - 130 Kč/hod