Finanční účetní

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Okres Chomutov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Spolupráce na implementaci a rozvoji účetního systému včetně skladů a výrobní evidence
Zpracování faktur za přijaté služby
Účtování cestovních příkazů
Účtování o majetku včetně daňových odpisů a inventarizace
Zástup hlavní účetní při zpracování DPH a účetních závěrek
Spolupráce s auditory a daňovými poradci

Zaměstnanecké výhody, benefity

Motivující platové ohodnocení
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Možnost osobního a profesního růstu
Závodní stravování
Dovolená nad rámec zákoníku práce
Pružná pracovní doba
Jazykový kurz AJ hrazený zaměstnavatelem
Cafeterie- měsíční příspěvek na volnočasové aktivity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho významného klienta, který působí v automobilovém průmyslu, hledáme vhodného kandidáta na pozici účetní

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
Velmi dobrá znalost MS Office, znalost SAP výhodou
Odpovídající praxi v daném oboru a znalost prostředí výrobního závodu
Znalost účetní a daňové problematiky
Znalost účtování DPH v návaznosti na zahraniční obchod
Základní znalost anglického jazyka, komunikativní znalost výhodou
Pečlivost, spolehlivost
Týmový hráč
Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2705231  Datum zveřejnění: 26.8.2016