Pracovník technické podpory v Příbrami - až 16 000Kč!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Příbram, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
25.09.2016
Mzdové podmínky (brutto)
13 000Kč - 16 000Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

 Nebát se mluvit a zodpovídat telefonní a emailové dotazy našich zákazníků
 Aktivně se svým týmem testovat novinky na trhu
 Budete garantem našeho přístupu. Na vás bude, aby naši zákazníci a obchodní partneři věděli, že podporu a radu najdou u nás

Zaměstnanecké výhody, benefity

 Zázemí oblíbeného a na trhu zavedeného českého e-shopu.
 Další rozvoj a vzdělávání nejen v oblasti IT
 Český management a lidi, kteří vědí, proč pracují právě u nás (můžete je potkat v našich reklamách).
 Skvělé kolegy a stabilní tým.
 Férové platové podmínky.
 Pečujeme o profesní a osobnostní rozvoj naších lidí.
 CZC je součástí E-commerce holdingu, který rychle roste a vaše kariéra se může v budoucnosti ubírat velmi zajímavým směrem.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

CZC je český e-shop s elektronikou, který se specializuje na IT. U nás nakupují jak studenti, tak profesionálové z IT oblasti. Jsme speciálkou, která se zaměřuje na IT a Hifi/Video. Máme přes 200 zaměstnanců, vlastní CZC obchody a rozsáhlou frančízovou síť. Jsme obchodem, který našim zákazníkům poskytuje skvělý servis, od informací na webu až po profesionály, kteří zákazníkům odpoví na prodejně i infolince.
Právě proto hledáme člověka, který se bude starat o technickou podporu a pomoc našim zákazníkům.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• výborná znalost práce na PC
• pokročilá znalost Excel
• znalost SQL velkou výhodou
• znalost anglického jazyka slovem i písmem - administrátor pro zahraniční pobočky
• schopnost pracovat v procesně orientovaném prostředí
• výhodou znalost fungování podnikových informačních systémů
• výhodou znalosti z oboru zlatnictví
• orientace na výsledek
• proaktivní přístup
• samostatnost a pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2705583  Datum zveřejnění: 26.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 13 000Kč - 16 000Kč