Kompletace výrobků - PO-PÁ 7-15:30 Brno

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Brno - město, Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- kompletace a montáž kosmetických regálů
- vizuální kontrola smontovaného kusu
- práce ve stoje u pracovních stolů a v malých pracovních kolektivech

Zaměstnanecké výhody, benefity

- základní hrubá mzda je 16 000 Kč/měsíc
- docházkový bonus ve výši 1 500 Kč/měsíc

- stravenky v hodnotě 80 Kč za každou odpracovanou směnu

- 1směnný provoz (8hodinové směny + 0,5hodinová pauza): 7:00 - 15:30
- občerstvení na pracovišti zdarma
- možnost práce přesčas (15:30-19:00, sobota, neděle)
- stabilní a dlouhodobé zaměstnání v mezinárodní firmě
- čisté a příjemné pracovní prostředí
- výborná dopravní dostupnost (CTPark Slatina)
- nástup: IHNED

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost a zodpovědnost za provedenou práci
- dobrý zdravotní stav
- minimálně základní vzdělání
- praxe v dílenské/montážní výrobě

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2710015  Datum zveřejnění: 1.9.2016