Operátor výroby/kontrola kvality Česká Lípa

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
11.09.2016
Mzdové podmínky (brutto)
20000 kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- výroba hlavových opěrek do aut
- kontrola kvality výrobků
- práce látkou
- vyplňování materiálu
- manipulace s materiálem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- prostředí mezinárodní společnosti
- práce na HPP (po zapracování možnost přechodu do kmenového stavu)
- mzda až 15 000 kč - 20 000 kč + příplatky za směny cca 1500 kč
- hodinová mzda + bonusové ohodnocení
- práce na 3 - směnný provoz R/O/N 6:00-14:00 14:00-22:00 22:00-6:00, SO+NE volné
- dovolená 25 dní
- nástup možný ihned
- 13 a 14 plat
- závodní dotované stravování
- kariérní růst + růst mzdové složky
- práce vhodná pro muže i ženy

Informace o náboru

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou a kontrolou kvality automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici operátor výroby v okolí Česká Lípa v případě zájmu klikněte na tlačítko odpovědět a přiložte svůj životopis.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrý fyzický stav
- zkušenosti s prací ve výrobě výhodou
- vyučení ve strojírenství výhodou
- spolehlivost
- manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2714871  Datum zveřejnění: 6.9.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 kč