Dělník ve výrobě (Jičín) - prům. 18 tis./měs.

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Okres Jičín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nástup : IHNED
Místo výkonu : JIČÍN

- Manuální činnost ve výrobě
- Kompletace dílů
- Opracovávání výrobků
- Práce s výrobními stroji a na výrobních linkách
- Kontrola kvality hotových produktů

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Práce ve 3 směnném provoze ( ranní : 6 – 14, odpolední: 14 – 22, noční: 22 – 6)

- základní měsíční mzda 14 500 Kč + příplatky:

+ příplatek za odpolední směnu 6 Kč/hod a noční směnu 20 Kč/hod
+ Příplatek v nepřetržitém provoze o víkendu 100 Kč/hod
+ Příplatek za přesčas 25%, při víkendových směnách 50%
+ Příplatek za práci v sobotu a neděli 10%, ve svátek 100%
- Individuální měsíční prémie 1 500 Kč a pololetní prémie 500 Kč (při splnění měsíčního fondu pracovní doby)

-Příspěvek na stravování 19,50 Kč na každou odpracovanou směnu
-SVOZOVÁ DOPRAVA zajištěna
-25 dní dovolené

Informace o náboru

POŽADUJEME:
- Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
- Spolehlivost
- Flexibilitu, ochotu učit se novým věcem
- Praxe ve výrobě výhodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba součástek pro automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2716538  Datum zveřejnění: 15.2.2017