Skladník - s retrakem (i propadlý průkaz), Plzeň, mzda 21.600Kč

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zaskladňování a vyskladňování materiálu
- vykládka, nakládka kamionů
- práce se čtečkou čárových kódů
- ruční manipulace s materiálem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: PLZEŇ
- nástupní mzda 21.600Kč (17 600 Kč fixní složka+ 4.000 variabilní složka) + zákonné příplatky
- 3směnný provoz
- 25 dnů dovolené
- stravenky 90 Kč
- příspěvek na dopravu
- vhodné pro muže i ženy
- možnost pracovat i přesčasy
- práce do kmenového stavu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se logistikou, hledáme vhodné uchazeče na pozici SKLADNÍK S RETRAKEM.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ochota naučit se s retrakem
- praxe s retrakem podmínkou
- možnost obnovení průkazu
- manuální zručnost
- spolehlivost a pracovitost
- 100% docházka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2719422  Datum zveřejnění: 9.9.2016