Shipping Specialist

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zodpovědnost za chod externí logistiky v rámci společnosti
- Navrhování a nastavování transportních řešení pro jednotlivé produkty/lokality
- Neustálé zlepšování logistických procesů, vedoucí ke snižování nákladů a zvyšování efektivity
- Zodpovědnost za náklady na transport
- Komunikace s přepravními společnostmi
- Řešení transportních reklamací
- Schvalování faktur za transport

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Uplatnění v novém závodě stabilní mezinárodní společnosti
- Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Stravování zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro plzeňský závod nadnárodní výrobní společnosti hledáme vhodného kandidáta na uvedenou pozici.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání
- 5 let praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- Velmi dobrá komunikativní AJ podmínkou
- Dobré komunikační, organizační a vyjednávací dovednosti
- Uživatelská znalost MS Office
- Zodpovědnost, smysl pro systematickou práci a analytický přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2724026  Datum zveřejnění: 20.10.2016