Pila Paskov–kmenový zaměstnanec-až 21 000Kč - Dělník

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zaměstnance do kmenového stavu pro společnost zabývající zpracování dřeva. Pokud hledáte práci v oboru, který má budoucnost - neváhejte poslat Váš životopis.

Náplň práce:

- Práce u stroje – lehká obsluha
- Kontrola kvality jednotlivých kusů
- Dodržování čistoty a bezpečnosti na pracovišti
- Práce ve třísměnném provoze – R-O-N

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- motivující mzda 14 000 -21 000Kč
- stabilní práce - dlouhodobá spolupráce na HPP v kmenovém stavu
- příspěvek na stravné, penzijní připojištění, profesní růst

Informace o náboru

MÁTE ZKUŠENOSTI A JSTE MANUÁLNĚ ZRUČNÍ? PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!
V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu: [email protected].
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Jednička na trhu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme od Vás:

- praxi na výrobní/dělnické pozici
- samostatnost a pečlivost
- 100% spolehlivost a docházku
- zodpovědnost a manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2762983  Datum zveřejnění: 12.10.2016