Technik kompletace a oživování elektrovýrobků

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
18000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Manuální práce na úseku montáž a elektro
- Hledání chybovosti pomocí měření osciloskopem, multimetrem a dalším zařízením
- Opravy dílů například pájením, komunikace s jinými specialisty na odstranění závad
- Podílení se na procesu montáže
- Oživování elektrovýrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na dobu neurčitou
- Plat od 18 000 CZK
- Nástup možný ihned

Informace o náboru

Pro našeho klienta, velmi dobrou výrobní společnost menšího charakteru hledáme šikovného specialistu. Pokud máte technické myšlení a máte zájem o rozvoj a posun, tato pozice je pro Vás jako stvořená. Budete působit samostatně, dostanete se k elektro procesům i procesům na montáži a získáte možnost stát se technikem.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Střední firma působící v Ostravě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2775858  Datum zveřejnění: 6.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000