Operátor výroby, ubytování zdarma

ADECCO spol.s r.o.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- manipulace s brýlovými čočkami
- příprava a kontrola zakázek
- obsluha strojů a zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástup možný KAŽDÝ TÝDEN
- místo výkonu práce: KLATOVY (UBYTOVÁNÍ V PLZNI ČI SVOZOVÁ DOPRAVA Z KLATOV)
- práce na hlavní pracovní poměr
- nástupní mzda cca 22.000Kč (fixní mzda 15.330 Kč + průměrná prémie až 23,8% + příplatky)
- sobotní ranní směna +37,50 Kč/hod., sobotní odpolední +75 Kč/hod.
- 3směnný provoz
- 4 týdny dovolené
- dotované stravování v závodní jídelně
- příspěvek na dopravu
- ubytování ZDARMA, svozová doprava ZDARMA

Informace o náboru

V PŘÍPADĚ ZÁJMU SE OZVĚTE!!!
Volejte zcela ZDARMA 800 100 110 či na email [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost v Klatovech zabývající se výrobou brýlových čoček a brýlových obrub.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost
- zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
- ochota pracovat ve třísměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2833151  Datum zveřejnění: 20.1.2017