Hledáte flexibilní pracovní dobu během listopadu a prosince?

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Okres Vsetín
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přidejte se k našemu týmu v předvánočním období a vyberte si pracovní dobu tak, jak vám to vyhovuje.

Co nabízíme?

- mzda 64,80 Kč/hod. + bonus 25,20 Kč/hod. = 90 Kč/hod. (téměř všichni brigádníci mají 90 Kč/hod.)
- pozor! - od prosince navýšení mzdy: od 1.12.= až 110 Kč/hod, od 12.12. = až 115 Kč/hod.
- směny dle domluvy (5-8hodinové směny, všední dny i víkendy, ranní i odpolední směny) - brigádníci si směny plánují sami!
- spolupráce na DPČ – ale do budoucna možnost i dlouhodobé práce
- zaučení na prodejně, zaučení v pokladním systému

Co budete dělat?

- práce na pokladně
- vybalování a doplňování zboží
- kontrola trvanlivosti u vystaveného zboží
- popř. obsluha lahůdek

Co požadujeme?

- věk nad 18 let
- spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost
- trestní bezúhonnost
- potravinářský průkaz - PODMÍNKOU
- vyučení v oboru prodavač výhodou, příp. zkušenosti s prací v maloobchodu výhodou

Co je potřeba udělat?

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete IHNED svůj strukturovaný životopis!

ADECCO spol. s r.o., Poděbradova 7, 702 00 Ostrava

KONZULTANT: Šárka Foretníková, Tel.: 725 739 006

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Supermarket.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2841889  Datum zveřejnění: 6.12.2016