Shift leader

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Ústecký kraj, Okres Teplice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zodpovědnost, dohled a zabezpečení plynulosti a kvality výroby
- Zajištění vytíženosti podřízených zaměstnanců ve spolupráci s Team Leadrem – koordinace změn plánu
- Kontrola dostupnosti materiálu a nástrojů pro plynulý chod výroby
- Řízení výroby jednotlivých výrobních buněk dle výrobní dokumentace, výrobních plánů, požadavků kvality a pokynů nadřízeného
- Spolupráce při implementaci nových projektů do výroby dle projektových plánů
- Spoluúčast při sestavování plánu výroby s ohledem na personální možnosti
- Řízení činností pracovníků směnové údržby
- Provádění výrobních auditů
- Vedení podřízených zaměstnanců, správa a dozor nad docházkou podřízených zaměstnanců, zajištění včasných podkladů docházky
- Hodnocení podřízených zaměstnanců
- Odpovědnost za realizaci stanovených QOS cílů, cílů v oblasti produktivity, efektivity práce, dostatečného stavu zásob, bezpečnosti a kvality
- Operativní řešení problémů ve výrobě

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
- Motivující platové ohodnocení
- Dovolená navíc
- Příspěvek na stravování, dopravu
- Možnost profesního rozvoje

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete svůj životopis na email [email protected] nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo: +420 724 210 676. Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů od zaslání životopisu kontaktovat, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují daným požadavkům. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho významného klienta, který působí v oblasti automotive, hledáme vhodného kandidáta na pozici - Shift leader

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Min. 2 roky zkušeností na obdobné pozici ve výrobní společnosti (automotive výhodou)
- SOU/SŠ vzdělání technického směru
- Znalost AJ (min. mírně komunikativní úroveň)
- Znalost čtení technické dokumentace
- Zkušenost s vedením lidí
- Znalost výrobních procesů, systémů řízení výrobní kvality
- Velmi dobré komunikační dovednosti, týmový přístup, schopnost motivovat podřízené
- Aktivní přístup k řešení problémů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2879188  Datum zveřejnění: 6.1.2017