Key Account Manager pro slovenský trh

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro slovenský trh hledáme Key Account Managera, zodpovědného za udržování a rozvoj portfolia klíčových zákazníků, zajišťování aktivit směřujících k růstu obratu, prezentování produktů a služeb společnosti převážně zaměstnancům z provozu, pravidelné reportování své činnosti, koordinace aktivit s manažerem a podporou v kanceláři.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nabízíme motivující fixní mzdu a kvartální odměny
- perspektivní práci s firemními benefity (auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook)
- odborná školení
- možný kariérní růst
- zázemí silné mezinárodní společnosti
- podporu v obchodní činnosti
- přátelský pracovní kolektiv

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Silná obchodní společnost, která má působení i v zahraničí.
Nabízí možnost uplatnit své znalosti z obchodu, jde o strategickou pozici Key Account Managera. Hledáme kandidáta, který je ochoten cestovat, má rád obchod a komunikaci s klienty.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání SŠ nebo VŠ
- znalost angličtiny na komunikativní úrovni (B1)
- bydliště ideálně západní či střední Slovensko
- ochotu často cestovat
- samostatnost
- řidičský průkaz B
- znalost práce na PC
- uvítáme zkušenosti v obchodu B2B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2879389  Datum zveřejnění: 6.1.2017