Servisní technik pro řídící techniku v energetice

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Dle Vašich zkušeností a znalostí

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste absolventem/kou elektro oboru na SŠ a hledáte práci, kde budete mít možnost se zaučit a zpočátku pracovat pod dozorem zkušených kolegů?
Jste elektrotechnik s praxí a hledáte novou výzvu a chtěl/a byste pracovat pro renomovanou mezinárodní společnost na špičkových technologiích ve svém oboru?
Pro českou pobočku mezinárodní společnosti zabývající se vývojem a výrobou automatizovaných řídících procesů pro průmyslovou výrobu hledáme SERVISNÍHO TECHNIKA
- Pravidelná údržba a kontrola řídích systémů instalovaných na výrobních zařízeních u zákazníka
- Řešení převážně SW problémů, včetně jejich aplikací a instalací
- Spolupráce s projektovým manažerem a zákazníkem na zlepšování
- Technická podpora a školení po interní uživatele kontrolních systémů
- Evidence technických změn a veškeré dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Možnost pracovat pro světového lídra v oboru
- Pracovat ve stabilním týmu zkušených specialistů (možnost se od nich učit a rozvíjet své znalosti a zkušenosti do dalších oblastí)
- Finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
- 5 dní dovolené navíc, penzijní připojištění, stravenky/diety v nadprůměrné hodnotě
- Služební automobil, notebook a mobilní telefon, vše i pro soukromé účely

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Mezinárodní společnost zabývající se vývojem a výrobou automatizovaných řídících procesů pro průmyslovou výrobu a energetiku

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ elektro s praxí
- Znalosti nebo odborné zkušenosti v oblasti automatizace (hlavně SW)
- Všeobecné znalosti procesů a aplikací u zákazníka
- Samostatnost, pečlivost, schopnost řešit obtížné situace a pracovat pod tlakem
- Řidičský průkaz B – aktivní řidič
- Alespoň pasivní znalost AJ (schopnost číst dokumentaci) a ochota se dále učit
- Časová flexibilita – téměř 100% u zákazníků po celých Čechách
- Držet pohotovost (střídavě dle domluvy s kolegy)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2884357  Datum zveřejnění: 29.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dle Vašich zkušeností a znalostí