NC Operátor – Brno – až 24 500 Kč

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovné uchazeče pro našeho významného klienta působícího v oblasti výroby vysoce výkonných hydrostatických pohonů.

Nástup: IHNED!

Místo výkonu práce: Horní Heršpice

Náplň práce
- seřizování a obsluha obráběcího stroje
- nahrávání technologického programu
- seřizování stroje pro obrobení prvního kusu, čtení výkresové a technologické dokumentace
- kontrola zhotovených výrobků - měření dle posuvného měřítka a dalších měřidel

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabídka
- základní mzda 19 000 Kč/měsíc
- osobní ohodnocení až 1 900 Kč/měsíc
- týmový bonus až 3 040 Kč/měsíc
- příplatky dle Zákoníku práce
- týden dovolené navíc (5 týdnů celkem)
- dotované závodní stravování (ranní a odpolední směny), stravenky (noční směny, dotované nápoje
- teambuildingové, kulturní a rozvojové akce (ples, lyžování, grilovačka, týmové večery…)
- příspěvek na dojíždění
- podíly na zisku (roční odměny)
- jisté zázemí ve velké a moderní mezinárodní výrobní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

výroba vysoce výkonných hydrostatických pohonů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky
- SŠ/SOÚ/rekvalifikace (technologie/strojírenství) – výhodou (není podmínkou)
- praxe na NC strojích
- zkušenost s měřením pomocí posuvného měřítka
- ochotu pracovat v 2- nebo 3-směnném provozu (6-14, 14-22, 22-6)
- spolehlivost a pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2899787  Datum zveřejnění: 19.1.2017