Směnový vedoucí - Zlínsko - Nástup Ihned!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Zlínský kraj, Okres Kroměříž, Okres Uherské Hradiště
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajištění plynulé výroby během směny
Dohled nad efektivním využitím pracovního fondu zaměstnanců
Zodpovědnost za plnění norem na směně
Podílení se na plánování směn
Proškolení nových zaměstnanců provozu
Dohled nad BOZP a pořádkem na pracovišti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vysoké platové ohodnocení
Příplatky za práci v nepřetržitém výrobním provozu
Možnost dalšího kariérního růstu
Další zaměstnanců vzdělávání v rámci firemních benefitů
Příjemné pracovní prostředí
Příspěvky na penzijní připojištění
Příspěvky na stravování
25 dní dovolené
Individuální přístup ke každému zaměstnanci
Nástup ihned

Informace o náboru

Hledám směnového vedoucího do nepřetržitého provozu mezinárodní firmy, která se zabývá výrobou plastových výrobků. Nástup do firmy je možný ihned a místo pracoviště je na dojezd ze Zlína

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Stabilní mezinárodní firma

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenosti s vedením týmu dělníků
Středoškolské vzdělání s technickým zaměřením
Ochota pracovat v nepřetržitém provoze
Zkušenosti s prací na počítači (Excel, Outlook)
Zodpovědnost a samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2900125  Datum zveřejnění: 19.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 25.000 Kč