Výzkumný pracovník v oblasti materiálového inženýrství

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis pozice:
* spolupráce při řešení výzkumných a vývojových projektů v oblasti materiálového inženýrství,
* řešení národních a mezinárodních výzkumných a vývojových projektů v oblasti pancéřové ochrany vojenské techniky, budov a osob, se zaměřením na pancéřové materiály a technologie jejich zpracování a spojování (svařování, lepení, atd.),
* experimentální a teoretický výzkum a vývoj pancéřových systémů,
* zkoušení odolnosti vyvíjených pancéřových systémů proti střelám, střepinám a výbuchu,
* tvorba výzkumných zpráv, vědeckých publikací a prezentací výsledků projektů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* finanční ohodnocení v závislosti na Vašich schopnostech a zkušenostech,
* práci na zajímavých projektech za použití nejnovějších technologií,
* prostor pro vlastní inovaci a nápady,
* přátelské a kolegiální pracovní prostředí,
* 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu,
* příspěvek na stravu a dopravu,
* pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení nebo převodu na dobu neurčitou,
* místo výkonu práce Brno, nástup dle dohody.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výzkum a vývoj

Vojenský výzkumný ústav, s.p - Profilovou oblastí Sekce materiálového inženýrství, VVÚ Brno jsou progresivní materiálová a
technologická řešení pancéřování na bázi kovů, keramiky a laminátů. Sekce se zaměřuje na zvyšování
odolnosti vozidel, objektů a osob proti střelám, střepinám a výbuchu na základě potřeb AČR, NATO a
podniků obranného průmyslu z tuzemska a zahraničí.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
* má min. VŠ vzdělání – technického zaměření, materiálové inženýrství výhodou,
* má aktivní znalost anglického jazyka,
* je manuálně a technicky zdatný, komunikativní, pečlivý a schopný samostatného řešení situací,
* má zkušenosti s experimentálními pracemi v oblasti materiálového inženýrství - výhodou
* vlastní ŘP skupiny B – výhodou,
* pozice je vhodná i pro absolventy.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2906139  Datum zveřejnění: 24.1.2017