Specialista pohledávek (22.000 - 27.000,- Kč)

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
22.000 - 27.000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Kontrolovat splatnost faktur, komunikovat s dlužníky
- Dohlížet na dodržování platebních podmínek, DSO a další hodnoty
- Vydávat kopie faktur, dobropisů a výpisů z účtů
- Úzká spolupráce s oddělením Credit Risku pro identifikaci rizik
- S tím související reporting, zaznamenávání informací do SAPu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Místo, kde pojem „přátelský kolektiv“ není jen klišé
- Stabilitu zavedené společnosti s možností profesního rozvoje, Moderní kanceláře s relaxační zónou
- Balíček benefitů (příspěvek na stravu, volnočasové aktivity, penzijní pojištění apod.)
- Dovolená navíc, sick days a mnohé další
- Místo výkonu práce: Brno
- Odpolední směny s příplatkem - pracovní doba 14:00 – 22:00 hod

Informace o náboru

Jsi asertivní a zároveň diplomatická osobnost? Bez problému se domluvíš i anglicky? A nevadí Ti pracovat v odpolední směně?

Odpověděl/a jsi třikrát ano? Pak je dost možné, že hledáme právě tebe. Mezinárodní společnost, Shared Service Centrum, hledá posilu pro pozici:

SPECIALISTA POHLEDÁVEK

Zaujala Tě pracovní pozice?

Skvělé, stačí jen zaslat Tvůj životopis nebo i odkaz na profil z Linkedin na marta.kalova‘zavináč‘adecco.com nebo mi zavolej na číslo 724 611 625 a já Ti povím více.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Účetní a auditorské činnosti

Shared Service Centrum

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Máš VŠ/SŠ vzdělání ekonomického zaměření nebo praxi z oblasti správy pohledávek
- Plynule komunikuješ v anglickém jazyce
- Zvládáš běžnou práci s PC, zejména Excel
- Máš komunikační dovednosti a asertivní, ale zároveň diplomatický přístup
- Jsi týmový hráč a máš chuť se dále rozvíjet

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2914985  Datum zveřejnění: 31.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22.000 - 27.000,- Kč