Vedoucí nástrojárny

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30-60 000 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který působí v automobilovém průmyslu a je předním dodavatelem nejluxusnějších automobilek světa hledá nového kandidáta, který posílí manažerskou strukturu firmy. Jedná se o zcela nově vytvořenou pracovní pozici, kde budete mít prostor nastavit si procesy tak, aby pro Vás byli přirozené a dobře uchopitelné. Máme zájem o zkušené specialisty z oblasti nástrojárny, kteří inklinují k manažerské roli, nebo již manažerem jsou.

Pracovní náplň:
• Řízení prací preventivní údržby výrobních forem podle platného plánu preventivní údržby
• Řízení a dohled nad prací nástrojařů při opravách forem a zkrácení prostojů
• Evidence prováděných prací a vyhodnocování jejich efektivity
• Organizace práce skupiny nástrojářů s ohledem na optimální využití dostupných kapacit a zdrojů
• Řízení prací při opravách a úpravách forem, stanovení vhodných postupů, rozsahu a typu úprav, specifikace zadání, dohled nad realizaci a výsledky pro zajištění bezpečnosti práce a zkrácení prostojů
• Analýza poruch forem, navrhování operativních i koncepčních nápravných opatření s ohledem na plán preventivní údržby
• Provádění úprav plánů preventivní údržby na základě poruchovosti forem;
• Zodpovědnost za řízení skladu náhradních dílů a zajištění kritických náhradních dílů, řízení dodavatelů
• Zodpovědnost za správu technické dokumentace forem (specifikace, výkresy, 3D modely, aj.), evidence úprav forem a jejich technického stavu
• Průběžné zlepšování stávajících a výrobních procesů
• Ostatní Vám velmi rádi upřesníme u výběrového řízení

JAKÉ JSOU NAŠE POŽADAVKY?
Máme zájem o kandidáta, který má praxi v nástrojárně.

Informace o náboru

Těšíme se na Vaše reakce.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na email. Těšíme se na spolupráci s Vámi.
Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Stabilní mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2932580  Datum zveřejnění: 15.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30-60 000 CZK