Fyzicky nenáročná práce v Hranicích na Moravě (Kontrolor kvality)

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zájem pracovat pro stabilní společnost, která je jednou z nejuznávanějších značek ve svém oboru?
Hledáte fyzicky nenáročnou práci na směnný 8hodinový provoz? Oceňujte volné víkendy, které můžete trávit se svou rodinou?
Nabízíme Vám stabilitu ve společnosti, kde oceníte nejen rodinnou atmosféru, ale i férový přístup a zajímavé finanční podmínky!

Náplň práce:
• Drobná manuální práce vhodná pro ženy
• Testování výrobků dle instrukcí (kontrola kvality)
• Práce ve 2 nebo 3 směnném provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Stabilita a zázemí dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti
• Možnost profesního postupu
• Čisté, tiché, bezprašné pracovní prostředí
• Výborná dopravní dostupnost (zastávka autobusu přímo u zaměstnaneckého vchodu do areálu)
• Nadstandardní příplatky
• Hlídané parkoviště v areálu společnosti

• Průměrná mzda 18 000Kč/měsíc

Benefity:
• Týden dovolené navíc
• 10 minutová placená přestávka navíc
• Příplatek za práci ve 3 směnném provozu
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Příspěvek na závodní stravování

Místo výkonu práce: Hranice na Moravě

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na email. Těšíme se na spolupráci s Vámi.
Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• Manuální zručnost
• Dobrý zrak
• Schopnost práce v kolektivu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2938357  Datum zveřejnění: 20.2.2017