Nástrojař

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
02.04.2017
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 35000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

údržba a opravy sériových forem
provádění změn
příprava nových forem, apod.
práce ve 3-směnném provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bezúročné půjčky na bydlení do 150.000,-Kč
13. plat (60-160% Vaší průměrné mzdy podle délky zaměstnání ve firmě)
Čtvrtletní a roční prémie
Bonus za práci bez absence 15.000,-Kč/rok
Cafeterie 8.000,-Kč/rok - možnost výběru benefitů podle vlastní volby
5 týdnů dovolené
Příspěvek na penzijní připojištění 900,-Kč/měsíc
Zdarma cestovní pojištění na soukromé cesty pro celou rodinu
Stravování v areálu firmy, obědy za 20,-Kč
Příspěvek při narození dítěte 3 000,-Kč
Firemní mateřská školka

Informace o náboru

Stabilní zaměstnavatel s dlouholetou působností na českém trhu přijme technicky zdatné kandidáty na pozici N8strojař.

Práce v 3-směnném provozu!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Nástrojař, Obraběč kovů

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

vyučení v technickém oboru
praxe v oboru
orientace v technické dokumentaci a výkresech
manuální zručnost
znalost práce s obráběcími stroji (frézka, bruska,...) výhodou
schopnost práce v týmu při řešení problémů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2968570  Datum zveřejnění: 9.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 35000 Kč/měs.