Operátor/ka výroby - Mikulov - až 21 000,-

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Mikulov, Brno - venkov
plný úvazek
Termín nástupu
14.05.2017
Mzdové podmínky (brutto)
21000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pojďte pracovat pro firmu, která je zde již více než 75 let a patří k předním dodavatelům kabelů, vodičů a drátů!

NÁPLŇ PRÁCE:
- manuální práce ve stoje u výrobních linek (montáž, lisování, pájení, lepení)
- kontrola výrobků
- zadávání dat do PC

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme STABILNÍ práci na HPP v moderní firmě

ČISTÉ, BEZHLUČNÉ A BEZPRAŠNÉ pracovní prostředí

Motivující finanční ohodnocení až 21 000,-
Docházkový BONUS 1500,-
Výkonostní BONUS až 3000,-

DOTOVANÉ závodní stravování
PŘÍPLATKY dle zákoníku práce
Týden dovolené NAVÍC
vlaková zastávka JEN 20m od výroby

a nyní i PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU dle vzdálenosti až 150Kč /1 den!!!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jste manuálně zruční?
Jste spolehliví a pracovití?
Nevadí Vám práce v třísměnném režimu?

Potom hledáme právě Vás!!

zkušenost ve výrobě NENÍ PODMÍNKOU, ale určitě pro Vás bude VÝHODOU

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3038286  Datum zveřejnění: 29.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21000