Pracovník distribučního centra - až 27.900. - nástup ihned! Dobrovíz

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Dobrovíz, Praha, Ústecký kraj, Středočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
až 27.900,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Jednoduchá práce ve skladu – příjem, evidence, balení, nebo expedice zboží
- Práce se čtečkou čárových kódů
- Jiné skladové práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- FIXNÍ MZDA 125 KČ/HOD + AŽ 10% BONUS + PŘÍPLATKY
- Dlouhodobá práce na HPP
- 4 dny práce, 3 dny volna
- 5 týdnů dovolené
- DOPRAVA DO PRÁCE ZDARMA (autobus a vlak)
- Obědy za 25 Kč
- káva, čaj a voda zdarma
- zvýhodněný tarif od Vodafone
- MOŽNOST PŘECHODU DO KMENE AMAZON

Informace o náboru

Adecco jako hlavní HR partner společnosti Amazon nyní hledá stovky nových kolegů do distribučního a reklamačního centra! Pojďte si vydělat do Amazonu 125 Kč/hod + další bonusy a příplatky!

SVOZOVÁ DOPRAVA AUTOBUSEM I VLAKEM ZDARMA!

Pro více informací volejte ZDARMA naši náborovou linku 800 100 500 PO-NE, 8:00 – 20:00) nebo navštivte naší stránku www.hezkaprace.cz
Nábory probíhají každý den v Praze a jezdíme i do vašich lokalit!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Pracovník distribučního centra - 125 Kč/hod. - nástup ihned! Dobrovíz

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Chuť pracovat a vydělat si zajímavé peníze
- Ochota pracovat ve dvousměnném provozu
- Dobrá fyzická kondice
- Dochvilnost a spolehlivost
- Dobrý logický úsudek a schopnost se rychle rozhodovat
- Trestní bezúhonnost, věk min 18 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3039997  Datum zveřejnění: 23.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 27.900,-