Konzultant příchozí zákaznické linky Innogy_Karviná

ADECCO spol.s r.o.

OC Karviná Nádražní 1939/4a 733 01 Karviná, Okres Karviná, Okres Opava, Okres Ostrava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
17250

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste komunikativní? Nebojíte se kontaktu se zákazníky? Máme práci přímo pro Vás. Staňte se součástí našeho týmu konzultantů na příchozí zákaznické lince. Práce v nadnárodní společnosti, která Vám dá mimo skvělého platového ohodnocení, také nové zkušenosti. Hledáme nováčky i kandidáty se zkušenostmi!

Co bude náplní Vaší práce?
• Odbavování příchozích hovorů zákazníků a řešení jejich požadavků
• Zjišťování potřeb zákazníků a následné představování konkrétních produktů
• Zajišťování potřebné administrativy spojené s chodem call centra

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nástup přímo do kmene!
• Práci na HPP v zákaznickém centru společnosti Innogy
• Školení vedené opravdovými profesionály v oboru
• Fixní mzdu 15 000,- + osobní ohodnocení ve výši až 2250,-+ provize z prodeje
• 5 týdnů dovolené
• 3 dny Sick days
• stravenky ve výši 80,-/den
• Benefitní balíček ve výši 27 000 Kč/rok
• Innogy start balíček ve výši 21 000Kč/rok
• po domluvě možnost volby směn nebo Home office
• propracovaný systém kariérního růstu
• práci vždy jen 5 dní v týdnu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Dodávka elektřiny, plynu, páry a klimatizovaného vzduchu

Co očekáváme?
• Výborné komunikační dovednosti
• Proklientský přístup
• Uživatelskou znalost práce na PC
• Ochotu pracovat na směny s pozvolným nástupem (provozní doba call centra- Po- Ne, od 6:00 do 22:00)
• Chuť prodávat a vydělat si

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3041985  Datum zveřejnění: 3.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17250