Servisní technik - opravy desek plošných spojů

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme akční kandidáty na pozici servisního technika - montáž bezpečnostního zařízení a oživování desek plošných spojů.

Pracovní náplň:

- realizace montáží/servisních zásahů bezpečnostních systémů pro ochranu zboží v prodejnách
- aktivní komunikace se zákazníky telefonicky/e-mailem pro zajištění technické podpory
- práce převážně v terénu po celé ČR i SR, ojediněle ostatní země střední Evropy
- řízení dodávkového vozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- hlavní pracovní poměr
- práce samostatně nebo ve dvoučlenném týmu
- po zapracování bonusy, prémie, stravenky; stravné v nejvyšší zákonné hodnotě
- přátelský kolektiv

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete svůj životopis.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.

Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Výrobce bezpečnostního zařízení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání v oboru slaboproud
- znalost práce s ručním el. nářadím a základními měřícími přístroji (multimetr, osciloskop)
- aktivní řidič sk. B podmínkou
- časová flexibilita
- ochota cestovat a nocovat mimo bydliště
- spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost
- základní komunikace v AJ (PJ, NJ) výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3050665  Datum zveřejnění: 9.5.2017