Vývojový inženýr

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vývojová podpora zákaznických projektů
- Vývoj výrobku před sérií i během série (zákaznické změny, technická vylepšení)
- Řešení technických problémů, spolupráce na zákaznických reklamacích
- Spolupráce při tvorbě designu výrobku
- Konzultace se zákazníkem, komunikace napříč společností
- Tvorba a správa technické dokumentace k výrobku

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Uplatnění na zajímavé pozici v nově založeném vývojovém centru
- Zázemí stabilní společnosti působící v automobilovém průmyslu
- Flexibilní pracovní doba
- Motivující ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky v hodnotě 90 Kč
- Příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč
- Jazykové a odborné vzdělávání

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Stabilní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá vhodné kandidáty/ky na zajímavou pozici v nově založeném vývojovém centru v Plzni.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY:
- SŠ/VŠ technického zaměření, nejlépe obor zaměřený na konstrukci
- Praxe ve vývoji plastových dílů
- Praxe v automotive výhodou
- Znalost práce v programu CATIA V5 (nebo podobného)
- Komunikativní znalost NJ, případně AJ podmínkou
- Analytické a technické myšlení, organizační schopnosti, prezentační dovednosti, samostatnost, spolehlivost, flexibilita
- ŘP skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3055403  Datum zveřejnění: 12.6.2017