Mechanik ČB - údržba a obsluha strojů

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Okres České Budějovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijďte se podívat na Vaše nové pracoviště a promluvit si s Vaším novým nadřízeným.

Nabízíme pracovní uplatnění pro uchazeče, kteří mají zájem o technické věci a chtějí se naučit něco nového. Dáme Vám k tomu prostor a čas.

*obsluha navíjecího stroje, doplňování obalového materiálu, drobné opravy
*pro zkušenější: obsluha více výrobních zařízení, základní seřízení, drobné opravy
*odd. montáže (hydraulické lisy, letovací a lepící zařízení) nebo navíjení cívek, počítačově řízené jednoúčelové stroje
*elektrotechnická výroba

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Dlouhodobou práci na HPP
* Základní mzda 18.000-19.000,-Kč/měsíc + prémie 0-4.000,-Kč/měsíc (odbornost – po přezkoušení)
* Bonus za kvalitu až 1.000,-Kč/měsíc
* Bonus za výkon až 1.500,-Kč/měsíc
* Bonus za nemarození 1.000,-Kč/měsíc
* Příplatky za noční směnu 20%
* Stravenky 100,-Kč/ks/směna
* Nárok na dovolenou 5 týdnů
* 13. plat a penzijní připojištění (po odpracovaném roce)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Významná výrobní společnost z dlouholetou tradicí v ČB

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Vzdělání NEROZHODUJE
* Manuální zručnost
* Praxe ve strojírenství velkou výhodou
* Schopnost práce v 3směnném provozu
* VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY (technické vzdělání)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3069884  Datum zveřejnění: 14.11.2017