Koordinátor BOZP/PO

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Praha, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.07.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro významnou společnost, působící v oblasti přepravy energií po střední Evropě, aktuálně obsazujeme exkluzivní pozici Koordinátora BOZP. Na této pozici budete členy projektového týmu pro jeden z největších projektů v historii v této oblasti.

Co bude Vaším úkolem?
- Budete se účastnit jednání projektového týmu s dodavateli o strategii projektu
- Tři dny v týdnu budete na staveništi dohlížet na dodržování BOZP a budete provádět tematické kontroly
- Jako koordinátor budete zodpovědný za tvorbu plánů a dokumentace BOZP a PO
- Budete zastupovat společnost v jednání se státní správou
- A také budete školit zaměstnance a dodavatele

Co od Vás společnost očekává?
- Hledáme někoho, kdo má alespoň 3 roky zkušenosti na pozici BOZP/PO a pracoval na staveništích
- Požadujeme certifikát BOZP/PO s požadavky zákona 309/2006 Sb, ale certifikát Koordinátora pro staveniště Vám společnost zaplatí
- Musíte být ochotný cestovat, protože projekt se postupem času bude posouvat po severozápadu Čech a jednání probíhají v Praze
- Hledáme někoho, kdo se domluví anglicky na staveništi s mezinárodními dodavateli

Co Vám společnost za Vaši práci nabídne?
- Zejména je to možnost být součástí obrovského projektu a jednání s projektovými týmy
- Zprostředkování dalšího vzdělávání a kurzů
- Vzhledem k cestování budete mít k dispozici služební automobil
- Pro odpočinek budete mít k dispozici 5 týdnů dovolené a flexibilní pracovní dobu
- Společnost Vás bude motivovat finančním ohodnocením a zajímavou variabilní částkou
- Každý rok Vám společnost přispěje na dovolenou a penzijní pojištění

Pokud Vás tato pozice zaujala, tak prosím zašlete Vaše CV na email [email protected], nebo zavolejte pro více informací na telefon 607 078 628. Budeme se těšit na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Významná společnost působící v oblasti přepravy energií po střední Evropě

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3089073  Datum zveřejnění: 1.6.2017