Vedoucí zákaznického servisu

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Okres Litoměřice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Řídí tým služeb zákazníkům ve všech kritických funkcích oddělení.
• Identifikuje a používá technologická řešení pro řízení efektivity a efektivních interakcí se zákazníky
• Řeší problémy zákazníků / spotřebitelů v souladu se základními hodnotami společnosti, zaměřeným a efektivním způsobem
• Slouží jako hlas zákazníka týmu řízení RC
• slouží jako agent pro změnu, aby přeměnil funkci služby zákazníkům - vedoucí k neustálému zlepšování zkušeností zákazníků. Vytváří a udržuje klíčové metriky spokojenosti zákazníků
• Autorizuje a zpracovává vstupy denních objednávek, výkazy zákazníků a zpoplatnění.
• Sestaví a udržuje nové účty a smluvní ceny ve firemních databázových systémech
• Vypracovává a provádí postupy týkající se efektivního a efektivního provozu oddělení služeb zákazníkům
• Monitoruje programy a postupy pro zajištění dodávek včas a spokojenosti zákazníků.
• Stanoví výkonnostní standardy tak, aby splňovaly cíle služby společnosti. Trénuje tým zákaznického servisu, aby dosáhl vysokého výkonu. Vytváří vzdělávací program pro členy oddělení. Měří zákaznický servis a provádí rozhodování o zaměstnání.
• Poskytuje zpětné vazby a doporučení vedení, pokud jde o selhání služby nebo obavy zákazníků. Poskytuje zpětnou vazbu týmu Operations, aby zajistil, že všichni zákazníci budou mít přesné a včasné informace o stavu objednávky a / nebo změnách.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práce v zavedené nadnárodní společnosti
• odpovídající platové ohodnocení
• zaměstnanecké benefity

Hlavní oblast působení klienta

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Zákaznický servis

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3116934  Datum zveřejnění: 29.6.2017