Trainee in Marketing with EN and CZ - 10.000CZK

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Praha 1, Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.08.2017
Mzdové podmínky (brutto)
10000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Learning how to produce newsletters, direct mails for different target audience
- Developing experience how to support Partner Marketing and Sales Activities, including lead tracking, co-marketing campaigns preparation, lead management, working with co-marketing tools
- Developing experience in various ad hoc marketing related duties.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Trainee program in internacional company
- Salery 10.000 CZK monthly
- Detail trainning
- Posibility of full emplyement
- Flexible work time
- Posibility of growing up company

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Marketing enables an organization or a brand to communicate with a carefully selected audience to promote a certain message or product. Marketing can cover a huge spectrum of activities including branding, digital media, social media, communications; database management…the list goes on! An internship in this sector can be a great way to start your marketing career as you decide which area of marketing you might like to specialize in.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Currently pursuing a bachelor or master degree
- Excellent command of Czech language, fluency in English
- The ideal candidate needs to have a creative and pro-active attitude
- High level of energy, confidence, tenacity and adaptability and a desire to learn
- Very high attention to detail
- Proven to be a proactive and diligent self-starter with an ability to co-ordinate and prioritize, utilizing resources effectively

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3130742  Datum zveřejnění: 13.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 10000