Dělník ve výrobě

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Nové Zákupy, Liberecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
23.OOO Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha strojů a zařízení. Kompletace výrobků. Balení výrobků. Kontrola kvality výrobků. Manuální práce. Práce u výrobní linky. Práce vhodná především pro muže.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce na HHP. Práce v nepřetržitém provozu (12-hod. směny - krátký / dlouhý týden). 23.000 Kč / měsíc. Příspěvek na dopravu (cca 20 Kč na jednu cestu). Stravenky. 13. plat. BONUS 3000 Kč ZA DOPORUČENÍ DALŠÍHO KANDIDÁTA. Možnost převzetí do kmenového stavu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro velkou mezinárodní výrobní společnost se sídlem v Nových Zákupech hledáme manuálně zručné pracovníky do výroby. Práce na hlavní pracovní poměr - dlouhodobě.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3133412  Datum zveřejnění: 16.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23.OOO Kč