Vývojový konstruktér – mechanika/elektro

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj, Plzeň - sever

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Spolupráce s vývojovým oddělením firmy v Lipsku
- Dle praxe a zkušeností zaměření na mechanickou či elektro část
- Podílení se na návrhu a vývoji nových výrobků v rámci celé skupiny pro projekty po celém světě
- Samostatné konstrukční řešení jednotlivých částí výrobků
- Spolupráce s odborníky z ostatních oblastí (zejména plánování výroby a technologie) v rámci českého, německého a francouzského závodu
- Industrializace změn z vývoje
- Výběr vhodných materiálů a zpracovatelských technologií
- Kontrola zhotovených konstrukčních podkladů dle platných norem
- Zavedení a zahájení výroby se všemi požadovanými technickými podklady: kusovníky, konstrukčními předpisy
- Podpora sériové výroby - zapracovávání změn z výroby, podpora při zavádění výroby, zpracování návrhů ke zlepšení výroby
- Komunikace se zahraničními kolegy, spolupráce v rámci mezinárodní společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- VŠ vzdělání nebo SŠ vzdělání s prokazatelnou praxí
- Znalost CAD Creo (3D) nebo obdobného programu
- Znalost PDM systému (Windchill výhodou)
- Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni podmínkou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 721 260 396.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3159790  Datum zveřejnění: 19.1.2018