Brigáda Štěnovice - noční směny od 120Kč/hod. (Dělník-výroba)

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, společnost, které je předním dodavatelem disků a digitálních služeb pro zábavní, vzdělávací a informační průmysl, hledáme vhodné uchazeče na pozici Kompletace CD/DVD.

Náplň práce:
- ruční kompletace DVD, CD, Blue ray
- úklid pracoviště

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: Štěnovice
- pracovní nabídku dlouhodobého charakteru
- základní mzdu 100 Kč/hod. + sezonní bonus 20Kč/hod + zákonné příplatky
- 25% příplatek za noční směny
- noční směny
- čisté pracovní prostředí
- možnost volby směn dle domluvy
- práci pro každého
- svozová doprava z Plzně zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ochotu pracovat ve stoje
- manuální zručnost
- pečlivost, samostatnost, spolehlivost
- ochotu pracovat ve směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3167497  Datum zveřejnění: 22.8.2017