Administrativní pracovník/ce

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
37 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat:

  • Zajišťovat plynulý chod podatelny
  • Odesílat a přijímat poštovní a kurýrní zásilky a vést knihy s evidencí těchto zásilek
  • Přijímat a distribuovat interní zásilky a tiskoviny pro celou společnost
  • Pracovat s frankovacím strojem a interními systémy
  • Skenovat firemní dokumentaci
  • Komunikovat s kolegy napříč celou firmou

Co potřebujete znát, vědět a mít:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Znalost anglického jazyka (pro dorozumění se s AJ hovořícími zaměstnanci a návštěvami a pro porozumění interní emailové komunikaci a školením)
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Být týmový hráč
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Přátelský kolektiv
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • 5 týdnů dovolené a 2 Sick Days
  • Benefitní konto (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví)
  • Dotaci na stravné

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Expandující společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4788274  Datum zveřejnění: 19.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 37 000 Kč/měsíc