Rozpočtář rts, příprava staveb

ADEKO-plus s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Havlíčkova 1118, 570 01 Litomyšl, Okres Svitavy
plný úvazek
Termín nástupu
2014-08-25
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů (33137)

Pracoviště a kontakty

Firma:ADEKO-plus s.r.o., IČ 64791131
Pracoviště:ADEKO-plus s.r.o. - provozovna, Havlíčkova 1118, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2014-08-25
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:řidičský průkaz B, znalost rozpočtování a vytváření výkazů výměr v oboru pozemního stavitelství, znalost rozpočtování v RTS, pokročilá znalost Microsoft Office, zkušenost s přípravou podkladů pro výběrové řízení vítána,aktivní a pozitivní přístup k práci,
Pozice: Vedoucí přípravy - rozpočtář
Vzdělání: VŠ příp. SŠ vzdělání - stavebního zaměření
Požadované znalosti: Perfektní znalost rozpočtování a vytváření výkazů výměr podle výkresů v oboru pozemního stavitelství Perfektní znalost rozpočtování v RTS Pokročilá znalost Microsoft Office Zkušenost s přípravou podkladů pro výběrové řízení vítána Aktivní a pozitivní přístup k práci
Nabízíme: Práci v dynamickém kolektivu Trvalou pracovní smlouvu Možnost rozvoje osobní kariéry
V případě aktivního a pozitivního přístupu velmi dobré pracovní ohodnocení
Kontakt: Ing. Jan Konečný
Tel. 603 108 767

Poslední změna:2014-08-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Svitavy

číslo volného místa: 7489360786

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B