Úřady práce ČR
Zdrojem volných pracovních pozic je Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Prodavač,- ka
Prodavači potravinářského zboží (52232)

Pracoviště a kontakty

Firma:ADÉLKA a.s., IČ 25156063, http://www.adelka.cz
Pracoviště:U Pekárny 849, 393 01 Pelhřimov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 4500 do 5500 Kč

Poznámka k volnému místu:Práce na DPP vhodná pro studenty, pouze o víkendu.

Náplň práce: práce s podnikovými systémy, evidence a objednávky zboží, nabízení výrobků, udržovat pořádek a čistotu na pracovišti.
Požadujeme: základy práce na PC, samostatnost, praxe v oboru výhodou, vstřícnost, pozitivní přístup.
Nabízíme: zajímavé ohodnocení, stabilní práci u silné rodinné firmy, podporu v odbornosti, možnost kariérního růstu.

Místo výkonu práce: Pražská 2276, 393 01 Pelhřimov.
NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM!

Poslední změna:2016-11-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pelhřimov

číslo volného místa: 11738090766

Kontakt Kontaktní osoba: Jan Heřmánek
E-mail: poslat životopis

Poslat společnosti životopis
ID: 2815921   Datum zveřejnění: 17.11.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.