Pracovník Back Office - péče o klienty při koupi nemovitosti

MAFRA, a.s.

Místo práce
Jemnická 1, Praha 4, 140 00, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
říjen 2014
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- telefonický kontakt se stávajícími klienty společnosti
- telefonický kontakt + e-mailový kontakt s partnery společnosti
- podpora oddělení vývoje a obchodu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci na HPP
- motivující finanční ohodnocení (fixní mzda + motivační bonusová složka)
- práce v mladém a přátelském kolektivu
- důkladné zaškolení při nástupu i v průběhu
- možnost profesního růstu
- moderní pracovní prostředí v office centru Praha 4 - BB centrum

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Reality

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- zodpovědnost za výsledky svojí práce
- vysoké pracovní nasazení, chuť pracovat
- proaktivní přístup ke svěřeným úkolům
- profesionální přístup ke klientům a kolegům
- schopnost samostatné práce i práce v týmu
- zkušenost jako telefonní operátor podmínkou
- středoškolské vzdělání
- dobrá uživatelská znalost PC, Linux, Internet
- zkušenosti a zájem o oblast realit výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pomáháme najít bydlení stovkám rodin každý rok. Provozujeme desítky realitních serverů, kde nabízíme tisíce nabídek předních developerských společností.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1698605  Datum zveřejnění: 6.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16000 - 25000 Kč/měsíc