Back Office - oblast reality

MAFRA, a.s.

Místo práce
Praha 4, Jemnická 1138/1, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zpracovávání veškeré administrativní agendy.
Organizace jednání, vyřizování telefonátů a obchodní korespondence v českém i anglickém jazyce na denní bázi.
Objednávání zboží, dopravy a dalších služeb.
Podílení se na organizaci jednotlivých školení.
Spolupráce s personálním, mzdovým a dalšími odděleními.
Zákaznická podpora (zodpovídání dotazů ohledně realit)
Tvorba reportingu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Různorodá a zajímavá práce.
Odpovídající fixní mzda (+ odměny + benefity).
Přátelská atmosféra menší firmy, skvělý tým kolegů i vedení.
Možnost dalšího rozvoje.
Skvělé dopravní spojení autem i MHD.
Občerstvení na pracovišti.

Informace o náboru

Baví Vás administrativa? Raději jste součástí menšího a stabilního kolektivu, než anonymního korporátního davu? Máte týmového ducha, chuť učit se pořád něco nového, nečekáte na přidělenou práci a samostatně plníte své povinnosti a přebíráte za ně zodpovědnost? Pak jste ten pravý/á :-)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Mít ukončené SŠ vzdělání.
Být pracovitý/á, u práce přemýšlet a nebát se komunikovat s lidmi.
Mít pokročilou znalost anglického jazyka (na úrovni dostatečné pro pravidelné využívání v e-mailové i telefonické formě).
Mít chuť zastávat organizačně náročnou činnost, chtít na sobě pracovat
odolnost vůči práci pod tlakem.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pomáháme najít bydlení stovkám rodin každý rok. Provozujeme desítky realitních serverů, kde nabízíme tisíce nabídek předních developerských společností.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2103402  Datum zveřejnění: 7.5.2015